salonik urody
Oferta
Mezoterapia BDR
Beauty-Defect-Repair (BDR) to rezultat wielu lat badań i poszukiwań, dzisiaj spotykany na całym świecie w najlepszych certyfikowanych instytutach.

Metoda ta bazuje na odkryciu techniki, pozwalającej wprowadzić składniki aktywne dokładnie do miejsca, w którym powinny działać.Skóra stanowi naturalną barierę ochronną w mniejszym lub większym stopniu utrudniającą wnikanie aplikowanych preparatów kosmetycznych. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne dosierają do jej żywych warstw.

Synteza naturalengo kolagenu wewnątrz skóry zostaje wyjątkowo pobudzona (cyt. Dr Nadja Nek). Pozwala to na osiągnięcie efektu liftingu, wzmocnienie struktury i elastyczności skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Kiedy stosujemy beauty-defect-repair:
- utrata napięcia i elastyczności
- zmarszki związane z wiekiem
- fotostarzenie
- osłabione mięśnie
- zmarszki mimiczne
- plamy starcze i przebarwienia
- couperose (rozszerzone naczynka)
- blizny potrądzikowe
- sucha, szorstka skóra
- rozszerzone pory, zanieczyszczona skóra
- bardzo wrażliwa skóra

Jak działa beauty-defect-repair?
Sterylne mikro igiełki tworzą tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry, aby pobudzić naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry.

Specjalne kosmetyki beauty-defect-repair są natychmiast wchłaniane i rozpoczynają działanie. Wyjątkowe masaże wprowadzają atmosferę wellnessu, dzięki czemu Twoja skóra jest zrelaksowana i wygląda młodziej.

Natychmiast po pierwszym zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie jędrnej, bardziej witalnej i młodszej skóry. Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.

Dłonie kosmetyczki, w połaczeniu z unikalną technologią i cennymi składnikami dermokosmetyków, tworzą niezwykłą syntezę.
Kosmetyka estetyczna
Pielęgnacja dłoni i paznokci
Odchudzanie