salonik urody
Oferta
Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych zabiegów. odczas mikrodermabrazji efekt eksfoliacji (złuszczania) uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą naturalnego diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry. Usunięcie powierzchownych warstw pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka, skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca lizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia.

Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.

MICRODERMABRASION DIAMOND COLD SYSTEM URZĄDZENIA DO TWARZY

BEZBOLESNA ALTERNATYWA ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ !!!

Microdermabrasion Diamond Cold System to aparat firmy Rubica wykorzystujący najnowocześniejszą technikę, spełniającą wszystkie wymagane normy europejskie.

W spektakularny sposób poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi jej problemami. Microdermabrazja przy użyciu Diamond Cold System polega na mechanicznym, bezpiecznym i kontrolowanym usuwaniu warstwy rogowej naskórka pod stałą kontrolą wizualną gwarantując precyzję zabiegu.

Wskazania do mikrodermabrazji:

- trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy)
- blizny potrądzikowe
- łojotok
- suchość skóry
- zaskórniki, prosaki
- rogowacenie przymieszkowe
- rozszerzone pory
- blizny zanikowe i przerosłe
- przebarwienia i odbarwienia
- uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, ręce, szyja)
- szorstki, zrogowaciały naskórek
- rozstępy
- odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu ust i szyi
- wiotkość skóry

Aparat łącząc w pełni automatyczne działanie z wielofunkcyjnością wykorzystuje w swoim mechaniźmie specjalne głowice, których końcówki pokryte są kryształkami naturalnego diamentu.
Jest bardzo skuteczną techniką niewykorzystującą, adnych związków chemicznych, dzięki czemu pozbawiony jest wszelkich działań niepożądanych i może być stosowany również u osób o wrażliwej i płytko unaczynionej skórze. Zawartość aż 9 różnych głowic umożliwia dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zalety mikrodermabrazji:

- bezpieczna, kontrolowana głębokość ścierania
- eliminacja patogennych drobnoustrojów z powierzchni skóry (np. Propionibacterium acne)
- alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego
- regeneracja i uelastycznienie skóry
- zwiększenie poziomu absorpcji aplikowanych składników aktywnych
- stymulacja mikrokrążenia, co powoduje lepsze odżywienie komórek skóry
- eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników
- wzmocnienie zdolności obronnych skóry
- wywołanie wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny (odnowa skóry właściwej)
- powstrzymanie starzenia się skóry rozstępów
- eliminacji nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych skóry
- bezbolesny - brak konieczności znieczulania
- nie uczula
- nie utrudnia wykonywania codziennych czynności

Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka elastyczna, świetlista, nabiera zdrowego kolorytu. Systematyczne stosowanie nadaje skórze młodzieńczy wygląd i czyni ją bardziej promienną. Bardzo wysoką skuteczność obserwuje się również w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Rozstępy i blizny stają się mniej widoczne, plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie zostają wyeliminowane. Metoda Diamond Cold System nie wymaga rezygnacji z codziennego trybu życia i wyłączenia z pracy zawodowej.

Częstotliwość zabiegów:

Zazwyczaj należy przeprowadzić serię, około 8 zabiegów. Pierwsze cztery co dwa tygodnie, następne cztery co trzy tygodnie. Kolejne miesiące to zwykle jeden zabieg przypominający w razie potrzeby (ok. raz na 6 tygodni). Już po pierwszym zabiegu wygląd i kolor skóry wyraźnie poprawia się, w dotyku staje się ona gładsza. Efekt ten zwiększa się po kolejnych zabiegach.

Wpływ mikrodermabrazji na skórę:
Poprawa kolorytu i struktury skóry, zwężenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych, zmniejszenie ilości zaskórników, spłycenie powierzchownych zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień i plam starczych, zmniejszenie łojotoku, spłycenie i wygładzenie blizn.
Kosmetyka estetyczna
Pielęgnacja dłoni i paznokci
Odchudzanie