salonik urody
Oferta
Zabiegi na ciało
• Zabieg czekoladowy jest to zabieg prawdziwie zmysłowy, oddziaływujący na psychikę oraz poprawiający kondycję skóry. Wykonywany jest na twarz i ciało. Ma działanie odświeżające, oczyszczające, rewitalizujące. Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty (polifenole, taninę), które posiadają korzystne właściwości zarówno na krążenie jak i poziom psychiczny. Czekolada pobudza endorfiny - dzięki nim poprawia się nam nastrój. Zabieg polega na posmarowaniu ciała czekoladą. Na bazie tej mieszanki wykonywany jest masaż relaksujący. Jest to zabieg dla każdego, kto ma ochotę na szczególnie miły i antystresowy masaż. Doskonale nawilża odżywia i wygładza skórę, pozostawiając na niej wiele godzin nawet po kąpieli - cudowny zapach czekolady.

• Zabieg owocowy to cudowne oczyszczenie skóry oparte na pradawnych rytuałach pielęgnacji. Zabieg nasyca ciało masłem karita. Aktywnie odmładza, odżywia i nawilża skórę.Masło karita - dzięki wysokim wartościom odżywczym wzbogaca skórę w substancje biologicznie aktywne. Podwyższa napięcie skóry, czyni ja miękką i gładką.
Skóra nabiera elastyczności, zmarszczki ulegają spłyceniu. Miód usuwa złuszczony naskórek, działa oczyszczająco i leczniczo, szczególnie w przypadku skóry słabo ukrwionej. Zabieg owocowy - to zabieg dla osób w każdym wieku stosowany przeciwko starzeniu się skóry. Doskonały dla skór zniszczonych słońcem i odwodnionych. Cudownie nawilża wysuszona skórę po zimowym okresie grzewczym i letnim gorącym słońcu.

• Drenaż limfatyczny - specjalny masaż, który usprawnia krążenie limfy, przeciwdziałając powstawaniu chorób wywołanych jej zastojem. Drenaż limfatyczny likwiduje obrzęki zastoinowe, zapalne, chłonne, wykorzystuje odpowiednie ułożenie części ciała wraz z odpowiednimi technikami drenującymi masażu. Zabieg ten stosowany jest w rehabilitacji, odnowie biologicznej i szeroko pojętej kosmetyce ciała. Jest to masaż bardzo łagodny, bezbolesny, poprawiający ogólne samopoczucie. Pomocny jest również przy likwidowaniu cellulitu
Kosmetyka estetyczna
Pielęgnacja dłoni i paznokci
Odchudzanie